Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/barut/public_html/sayfa.php:1) in /home/barut/public_html/fonksiyon.php on line 831
Hakkımızda | Hakkımızda | Otomatik Kepenk Sistemleri | Barut Kepenk


Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız dinamik ve güncel alt yapısı, kaliteden ödün vermeyen ayrıca hızlı çözüm üretebilen duruşu ile başta Türkiye olmak üzere  Otomatik Kepenk  faaliyet alanını gün be gün arttırmaktadır,

Bünyemizde yönetici olarak istihdam edilen tüm personel eğitim seviyesi  ve oryantasyon sürecinde ki sektör uyumu baz alınarak seçilmektedir,Sizlere hizmet vermek adına sadece kullanılan malzeme değil, ayrıca personellerimizde titizlik ile seçilmektedir.

Hedefimiz ;   Sektörün geleneksel duruşunu,profesyonel bir perspektife adapte etmek,buna  öncülük eden lider kuruluş olarak rakiplerimize ilerleme ve kendilerini geliştirme fırsatını oluşturarak,Sektör gelişimini hızlandırmaktır.

Kalite Standartlarımız;   İSO,CE vb.  hizmet yeterlilik ve kalite standardizasyonunu yansıtan belgeler ile kendimizi şeffaflaştırarak sizlere sunmaktayız.Bunun yanı sıra geri dönüşüme verdiğimiz önem ile sektörümüzde ki ham madde sorununa  bir nebze de olsa yardımcı olmaktayız.

Farkındalık ;    Sektörümüzde bir ilk olan 7/24 Anlayışını benimsemiş ve özümsemiş bir yapımız mevuttur. Bu farkındalık ürün ve müşteri talepleri baz alınarak doğmuştur.